Web Tasarım Yaptırmak İçin Doğru Adres

2
65

Bir süredir blogumu wordpresse taşımak istiyordum. Biraz daha profesyonel bir sayfam olsun diyordum. Çevremde ve internette yaptığım araştırmalar sonucu pek tatmin olmadım. Referanslı ya da bana güven veren birini bulamamıştım. Bu arayışım aktif olmasa da bir kaç aydır sürüyordu.

Sonra bir gün instagram da gezinirken bir çekiliş duyurusuna rastladım. @gurkansahinbas hesabının sahibi bir çekiliş düzenliyordu. Çekilişlerde pek şanslı değilimdir aslında ama yine de kendime “bu bir işaret olabilir” diyerek çekilişe katıldım. Kazananın ben olduğunu duyduğumda hem çok şaşırdım hem de sevindim.

Gürkan Bey İstanbul’da ben Ankara’da yaşadığım için nasıl olacağı konusunda çekincelerim vardı. Çünkü ben ne istediğimi yüz yüze daha iyi ifade edebileceğimi düşünüyordum ve teknik bilgim pek yoktu. Ama benim tüm çekincelerimi boşa çıkartan bir uyumla çalıştık. Ben cahil cahil sordum bazı şeyleri o sıkılmadan sabırla cevapladı. Beni çok iyi dinledi. Bilgisiyle yönlendirdi. Yani bana ücretsiz danışmanlık yaptı.

Aslında ücretsiz olduğu için pek verim alamayacağımı düşünüyordum. Baştan savma bir şeyler bekliyordum açıkçası. Ama sonucu görünce yanıldığıma çok mutlu oldum:) İnsan ne iş yaparsa yapsın aslında kendi değerini ortaya koyar.

Bir inşaat ustası işinde çok iyiymiş ve bir müteahhitle uzun yıllar birlikte çalışmışlar. Ancak usta artık yaşlandığını ve işi bırakmak istediğini söylemiş müteahhite. O da ona son bir ev yapmasını ondan sonra onun emekli olmasına izin vereceğini söylemiş. Usta bu isteğe sinirlense de saygı duyduğu patronuna bir şey dememiş ama son evi baştan savma , hiç özenmeden yapmış. Yapıp bitirdikten sonra evi teslim etmeye gittiğinde müteahhit ona “teslim etme o ev senin, sana teşekkür etmek için böyle bir şey düşünmüştüm. O ev benim sana emeklerinin karşılığı olarak hediyem” demiş. Adam o an çok büyük bir pişmanlık yaşamış, eğer bilseymiş kendi evi olduğunu çok daha güzel yaparmış.

İşlerini kendi işi gibi özenle yapan insanlar çok yok maalesef günümüzde. Ama sitemi yapan Gürkan Bey işini özenle yaptı. Ona bir kez de buradan teşekkür etmek için bu yazıyı yazmak istedim. Çevremde ki herkese gözü kapalı tavsiye edebilirim.

@gurkansahinbas web tasarımı, logo tasarımı, web sayfası yönetimi gibi hizmetler de veriyor. İyi işler anlatılmalı, ödüllendirilmeli ki artsın, öyle değil mi?

2 YORUMLAR

  1. Çok teşekkür ederim Kadriye Hanım. 😊

    Yıllarca “Herkes en iyi bildiği, severek yapacağı işi yapsın” mottosuyla çalıştım. Bu geri dönüşler beni hem çok mutlu ediyor, hem de motivasyonumu artırıyor. Böyle çalışmaya da devam edeceğim. 😊

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz