Fıkra : Ne İsterler Bu Sarışınlardan?

18
113

ÇOK GÜLDÜM  🙂 🙂 🙂

Fransa’nın 2008 yılı “Kim milyoner olmak ister” programında yarışıyordu ve kötü sıkışmıştı. Doğru cevap verirse 200.000€ kazanacak, yoksa sadece 32.000€ ile yetinecekti.
Soru ise kolay olmaktan uzaktı:
-Aşağıdaki kuşlardan hangisi yuvasını kendi yapmaz da, diğer kuşlarınkini kullanır?
a) Akbaba
b)Kırlangıç
c)Guguk kuşu
d)Serçe
Cevabı bilmiyordu elbette ki, ve sadece bir jokeri kalmıştı, telefonla arama. Ancak gel gör ki, o saatte ulaşılabilecek tek arkadaşı bir sarışındı ve sarışınların ününü hepiniz biliyorsunuz. Her ne ise…arkadaşı arandı, ve sorularını seçenekleri ile ona okuduğunda, sarışın şaşılacak bir süratle ve hiç tereddüt etmeden:
-Şüphesiz c) şıkkı, yani Guguk kuşu!..dedi!!!!!

Cevap doğru çıkmıştı, 200.000€ artık onundu!!!!!!

Üç gün sonra, yarışmacı evinde ailesi ve arkadaşları, özellikle de ona bu parayı kazandıran sarışın arkadaşı şerefine bir parti vermekteydi.

-Sana nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum şekerim, dedi ona . Doğrusunu istersen o kadar kesin ve hızlıydı ki cevabın, hiç tereddütsüz c) şıkkı dedim. Bu arada, sahi nereden biliyorsun allah aşkına Guguk kuşlarının yuva yapmadığını?
-“Yapma bebeğiiim, dedi sarışın, Guguk kuşlarının duvar saatlerinde yaşadığını bilmeyen mi var!” ????????????

18 YORUMLAR

  1. Harika bir fıkraymış LOL.Yazık ama sarışınlara.Gerçi böyleyken bile millet riske girerek çakma sarışınlığı tercih ediyor.Ya bi de sarışınlar daha zekidir diye bir algı olsaydı ? :))

  2. Merhaba blogunuzu inceledim ve takibe aldım çok güzel içerikler paylaşıyorsunuz. Bende blogumu takip eden ve yorumluyan herkese dönüş yapıyorum >> Bloguma göz atın isterseniz ; https://www.cihan7.com

  3. Ben hiç aptal bir sarışın görmedim aksine oldukça zekiler. Bilkentteki kafası çalışmayan fok balığı gibi konulan esmer tiki kızlar saçlarını platin sarıya boyaya boyaya gelişti bu söylem. Aptal olan sarışınların hiçbiri doğal değil hepsi boya dikkat edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz