Ilham Veren Kadınlar'la Röportajlar – Mavianne

21
16

İlham Veren Kadınlar’la Röportajlar Serisinin 2.sini dün gerçekleştirdik. Sevgili mavianne Fatma Canbulat Erdem’le. Biz sohbet ettik ve çok keyif aldım umarım sizde keyif alırsınız.


“Gündüz gibi ışıyıp durmayı istiyorsan, geceye benzeyen varlığını yaka dur. Hz.Mevlana”

21 YORUMLAR

 1. Harikasın Kadriyeciğim,
  Seninle konuşmak enerjimi yükseltti,
  Çok mutlu oldum,
  O güzel gözlerine bakıp heyecanına tanık olmak güzeldi,
  Çok başarılı işlere imza atacağına inanıyorum,
  Blog sayesinde tanıdığım güzel kadınlardansın,
  Yüreğine sağlık
  sevgiler

 2. Çok sıcak bir sohbet olmuş, hem kadınlar hem bloglar adına tespitlere katılmamak mümkün değil. Blog yazmak terapi gibi gerçekten, herkes farklı bir tarzda yazarak, bakarak bunu yaşıyor. Akıllı erkek tespitinin ana haberde -az sonra- spotu ile verilmesini diliyorum. Yazılarını severek okuduğum iki blog yazarının buluşması, söyleşmesini zevkle dinledim. İlham veren kadınlar yazılarınız çok güzel. Mavianne'ye ve size de nice yıllar diliyorum blog dünyasında, hep birlikte. Selamlar, sevgiler..

 3. Harika olmuş bu videolu sohbet, bayıldm ve keyifle izledim. Akıllı erkek-mutlu kadın tespitine ben de kesunlikle katılıyorum�� Harika bir iş çıkartıyorsun Kadriye'ciğim, bravo ve teşekkürler. Sevgili Mavianne, sizi de yürekten kutluyorum ve sempatikliğinizi, samimiyetinizi izlemek, güzel fikirlerinize ve takdir edilesi başarılarınızı öğrenmek çok güzeldi. Selamlar ikinize de����

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz