İnstagram'dan Seçmeler

21
86

Kızıyla yemek yiyen diyette bir anne varmış . Kendisi çorba ve ayran içmiş kızına pizza almış . Kızı Pizzanın son 3 dilimini bitirememis ve annesinden bitirmesini istemiş. Ama annesi irade timsali bir kadın ???????????????????? olduğundan pizzalari yememis. Ve buna öyle mutlu olmuş ki hemen paylaşmak istemiş. Bu olaydan da anlamis ki ona kilo aldiran seyler iste bu gorunmeyen kalemlermis.Burda da bu masal bitmiş . Taşlarla ilgili araştırmalarım sonucu aldığım bileklik. Ametist, turkuaz, akik, kehribar taşlarından ortaya karışık ????hem tiroid için, hem enerjik ve mutlu hissetmek için hem de nazardan korunmak için ???? 


Günaydın ???????? haftaya gülerek başlayalım mi ? Nasıl başlarsak öyle devam edermiş. Gülelim o zaman. Ya da gulemiyorsaniz rofle, fön, boya öneriyorum size:)))))Gülelim güzelleşelim. Vücut ne yapıyorsa ruh ona uyum sağlarmış . Yani yalandan bile gulseniz ruhumuz bizi mutlu sanıp mutlu olurmuş . Ne harika değil mi? 21 YORUMLAR

  1. İçten bir yazı konusu olmuş İnstagram'dan seçmeler lakin fotoğrafları dahada arttırırsanız dahada güzel olabilir 🙂
    Saygılar…

  2. Yaşa sen, pizza – 0 Kadriye 1 :)))
    Bilekliğini çok sevdim, komik birşey farkettim yalnız :))) Ben bu taşların karma yapılabileceğini hiç düşünmemiştim ahahahaaaaa :)))

    Fıkraya ise ayrı bir güldüm :)))

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz