Ahhh Bu Kilolar

13
146
kilo karikatürleri ile ilgili görsel sonucu
Yine takıldım “niye kilo veremiyorum beeen” diye zırlıyorum. Ama bu gün size komik bir hikaye anlatacağım. Tombiş, sevimli ve yemek yemeye bayılan bir kadınla, yediğine içtiğine çok dikkat eden çok formda bir kocası varmış. Kadın mantı yerken adam “aman allahım kaç kalori bu kalbe zararlı, yok şuna zararlı, yok buna zararlı vb….” gibi şeyler söylermiş ama kadın hiç takmadan keyifle yermiş. Gelsin tatlılar gitsin börekler derken kadın 50’li yaşlarında şeker hastalığından vefat etmiş. O öldükten sonra kocası yediğine içtiğine maksimum dikkat ederek ve spor yaparak sağlıklı yaşamış ama fani sonuçta o da 70 yaşında kalp krizi geçirip ölmüş. Karısından 20 yıl fazla yaşamış. Öbür tarafa gittiğinde karısı onu karşılamış. Çok güzel yemeklerin olduğu bir masaya getirmiş. “Hadi gel hayatım yemek yiyelim” demiş. Adam masaya bakmış tatlılar, hamurlar , kalorili yemekler “ayy ben bunları yiyemem kilo alırım, sağlığa zararlı” demiş. Karısı da “burada öyle sorunlar yok sevgilim istediğini ye hiç bir şey olmuyor ” demiş. Adam o an büyük bir pişmanlıkla “ah ah” demiş, ” ben niye dünyada acı çekerek 20 yıl fazla yaşamışım ki bilseydim senin gibi her istediğimi yerdim” demiş. 
Yaaa belki de öyle diyeceğiz hanımlar , ne biliyoruz ki:)))))

13 YORUMLAR

  1. ahahahaaaa :))
    Hikayeye ayrı bir güldüm karikatüre ayrı :)))
    Bizim tartının da dilini kesme zamanı geldi bence, çok gösteriyor bu aralar 😛

  2. ohh işte motivasyona bak :p sen şişman değilsin ki kadriyecim maşallah boyun da var. ben de 3 haftadır dikkat ediyorum yediklerime 2 -3 gündür bozdum hemen şişkinlik başladı hıh napalım yaaa yiyelim gitsin olmayooorr !!! yetti yahuuu isyaaan 🙂

  3. Bizde bu mutfak ve bu hareketsizlik oldukça daha çok yazarız,okuruz bu yazıları.Eskiden Rus hastalarım vardı,Türkler'le evlenip Türkiye'ye yerleşmiş;hepsi kazulet gibiydi,Hep şikayet ederkerdi,sizin yemekler çok fena,biz Rusya'da bir patates,bir lahana yeriz,hep zayıf kalırız.Burada çok şişmanlıyoruz,kocalarımız beğenmiyor derlerdi.Yani yılmak yok,yola devam????

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz