Haftanın Blogları-Kestanefiyonk-Didemika-Gizli Yetenekli

10
167
Bir kaç haftadır yapmadığımı fark ettim, Haftanın Blogu etkinliğini. Bende topluca yaparak telafi etmeye çalışacağım arkadaşlar. Bundan sonra 3’er 5’er seçeceğim :)))
1. Kestane Fiyonk: Blogunun sloganı “Bir kestane varmış…. bir fiyonk yokmuş…..” Şu aralar pek yazmıyor ama kendisinin özellikle kitap ve film yorumlarını çok seviyorum. Haftanın Ritmi köşesini de seviyorum. Yazım tarzı, hayata bakış açısı , herşeyiyle okunası bir blog. O yüzden kendisine ödülünü takdim ediyorum:)))
2.Didemika: Onun blogunun sloganı “Didemika bir deli, bir dolu” Sloganı gibi pozitif bir blog. Herşeyden yazıyor kendisi ama ben en çok pozitif tarzına bayılıyorum. Okuduğu kitapları anlatışını okumalısınız, aslında filmleri de çok güzel anlatıyor, seveceğinize eminim. 
3. Gizli Yetenekli: Kayseri’den aramıza katılan arkadaşımız kendi blogunu “eğlence,gülmece,yaşam ve stil blogu” olarak tanımlamış. Gülmece ve eğlence konusunda kendisine çok katılıyorum çünkü yazılarını  bazen kahkahalarla bazen de sadece gülümseyerek okuyorum. Hayata eğlenceli bakışını seviyorum . Çocuklarıyla hikayeleri bana çok yakın geliyor(bana benziyor:)).

10 YORUMLAR

  1. ayyy canım benim çook teşekkür ederim
    bu aralar bloğa fazla vakit ayıramıyorum yazını sonradan gördüm çook mutlu oldum :))) çok teşekkürler öptüm çook 🙂

  2. Ay ben ancak yetiştim … Geç kalmadım değil mi …?
    Sevgili Kadriye'ciğim çok mutlu ettin beni … İyi ki varsın… Sana biraz pozitif enerji verebildiysem ne mutlu bana arkadaşım …
    Fiyonk arkadaşımızı ben de bilmiyordum bak sayende tanışacağız inşallah …
    Sevgiler ve tekrar teşekkürler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz